بازدید از مرکز اقامتگاه صالحین

بازدید کانون سلامت رفتار علوم پزشکی ارومیه از مرکز اقامتگاه نوجوانان صالحین در تاریخ 1396/4/26


کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه درقالب تیم دانشجویی با حضور در مرکز اقامتگاه نوجوانان صالحین اولین قدم در راستای شکل گیری طرح 'خیرین سلامت' را برداشت.

به گزارش روابط عمومی کانون سلامت رفتار  دانشگاه علوم پزشکی ارومیه این کانون؛

در تاریخ 96.4.26 با تیمی متشکل از پزشک اینترن، دانشجویان بالینی دندانپزشکی عضو انجمن علمی دانشگاه و جمعی از دانشجویان سایر ادوار رشته های پزشکی در مرکز اقامتگاه نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست صالحین حاضر شده و طی انجام معاینات بالینی پایه دندان پزشکی، پزشکی و نیز بررسی شاخص هایی مانند BMIو... مشکلات این عزیزان را شناسایی کردند تا به لطف پروردگار با حمایت معاونت فرهنگی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه این مشکلات به بخش های مربوطه ارجاع داده شده و حل شوند.

 

سلدا سپهراد دبیر کانون با تشکر از جناب آقای دکتر فیروزی جهت حمایت از طرح فوق اظهار کرد: کانون سلامت رفتار در نظر دارد به لطف خدا  با بسط دادن این طرح و با حضور در تمامی اقامتگاههای کودکان بی سرپرست در سطح شهر، رسالت خود جهت پیشگیری از بیماری های دامن گیر جامعه را بجاآورد.


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۲۱:۰۵ | دفعات بازدید: ۳۶۹ بازدید
دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب