اینجا امید ادامه دارد...(بمناسبت شب یلدا)

به لطف خدا كانون دانشجويى سلامت رفتار دانشگاه علوم پزشكى اروميه براى دومين بار با مشاركت در بازارچه خيريه بيمارستان اميد به يارى بيماران سرطانى شتافت.


بسمه تعالى

 

به لطف خدا كانون دانشجويى سلامت رفتار دانشگاه علوم پزشكى اروميه براى دومين بار با مشاركت در بازارچه خيريه بيمارستان اميد به يارى بيماران سرطانى شتافت.

 

به گزارش روابط عمومى كانون سلامت رفتار دانشگاه علوم پزشكى اروميه در اين بازارچه كه به مناسبت شب يلدا در تاريخ ٢٩ آذرماه در مركز خريد پرديس واقع در خيابان استادان برگزار شد، كانون سلامت موفق شد با فروش اقلام غذايى خود حدود يك ميليون و يكصدهزار تومان كمك نقدى به صندوقچه خيريه اميد به نفع بيماران سرطانى اهدا كند.

 

از تمام عزيزان كه كانون را در اين امر خير يارى كردند نهايت سپاس و تشكر داشته و از خداوند منان برايشان اجر بزرگ خواهانيم.

 

كانون سلامت، كانونى دانشجويى زير نظر معاونت فرهنگى و امور دانشجويى دانشگاه علوم پزشكى بوده كه به اميد خدا و با حمايت اين معاونت محترم يكى از پركارترين كانونهاى سال اخير اين دانشگاه ميباشد.

 

روابط عمومی کانون سلامت رفتار؛مهدی ایازی آذر

                                                        @salamat_umsu


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ ۰۹:۰۹ | دفعات بازدید: ۲۲۵ بازدید

تگ ها: -دیدگاه های کاربران


رضا فیروزی
۱۳۹۶/۰۹/۳۰ ۱۱:۵۴
هو اللطیف الخبیر چه شعف انگیز است دیدن سیرت زلال و نورانی انسان هایی که اشتغالات روزمره آنان را از یاد انسانهای دردمند به تاریکی غفلت نکشانده. بی شک خدای لطیف بر هر قدم مقدستان آگاه و شاکر است و در جوار خود محبوبتان خواهد شمرد. آفرین بر شما فرزندان عزیز معنوی ام. دکتر فیروزی


ثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب